MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 10616588
nr 1061 6588
CARPET
oriental, 149x210, wear, damages.
Orientalisk, 149x210
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1100
Monday October 10 2016
at 20:10:24
800 kr
1.000 kr